Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Archiwum informacji

www

XX Forum Teleinformatyki "ePolska XX lat później" z udziałem wiceministra sprawiedliwości

2014-09-26

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Wojciech Hajduk wziął udział w jubileuszowej, XX edycji Forum Teleinformatyki.

Tegoroczne, dwudniowe obrady (25-26 września 2014 r.) podzielone zostały na 7 sesji tematycznych, nocny panel ekspercki i zamykający Forum panel dyskusyjny.

W trakcie obrad wiceminister sprawiedliwości Wojciech Hajduk zaprezentował funkcjonujący system informatyczny Nowa Księga Wieczysta. Mówił o roli, znaczeniu i korzyściach z wdrożenia systemu dla funkcjonowania państwa. Wskazał także zasadnicze jego cele:

  • unowocześnienie sposobu zakładania i prowadzenie ksiąg wieczystych,
  • modernizację dostępu do ksiąg wieczystych,
  • przeniesienie dotychczasowych ksiąg wieczystych do struktury informatycznej.


Forum Teleinformatyki adresowane jest do środowisk najbardziej zaangażowanych w modernizację funkcjonowania państwa, w tym przede wszystkim do kadry specjalistów administracji publicznej, firm informatycznych, naukowców oraz innych podmiotów gospodarczych i społecznych.

Forum, od 1995 r., porusza najbardziej aktualne tematy towarzyszące rozwojowi wykorzystania informatyki w administracji i gospodarce naszego kraju, a jednocześnie wytycza kierunki rozwoju polskiego rynku teleinformatycznego.


Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

lista aktualności archiwalnych