Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Archiwum informacji

Minister Sprawiedliwości Cezary Grabarczyk przedstawił nowego Podsekretarza Stanu Panią dr hab. Monikę Zbrojewską.

Konferencja Ministra Sprawiedliwości i nowego wiceministra

2014-11-14

Dzisiaj (14 listopada 2014 r.) w siedzibie resortu sprawiedliwości odbyła się konferencja prasowa, podczas której Minister Sprawiedliwości Cezary Grabarczyk przedstawił nowego Podsekretarza Stanu Panią dr hab. Monikę Zbrojewską.

- Pani Minister ma duże doświadczenie zawodowe, jest nie tylko absolwentem szkolenia prokuratorskiego, ale także praktykiem – przez wiele lat pracowała, jako adwokat. Była także ekspertem przy komisjach śledczych. Pani Minister przejmuje wszystkie obowiązki, które miał w swoim zakresie Pan Minister Michał Królikowski – powiedział Minister Sprawiedliwości Cezary Grabarczyk.

W trakcie konferencji Minister Cezary Grabarczyk przypomniał, 7 października 2014 r. zostało podpisane rozporządzenie na mocy, którego od 1 stycznia 2015 r. na mapę sądownictwa powróci 41 sądów rejonowych, które na przełomie 2012 i 2013 r. zostały zniesione i przekształcone w wydziały zamiejscowe innych sądów rejonowych. W drugim etapie, z dniem 1 lipca 2015 r., zostaną odtworzone kolejne 34 sądy. W sumie, w dwóch etapach, powołanych na nowo zostanie 75 sądów rejonowych.

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

lista aktualności archiwalnych