Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Archiwum informacji

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Wojciech Węgrzyn spotkał się ze sprawozdawcą Komisji Zagadnień Prawnych i Praw Człowieka Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy Klaasem de Vriesem.

Przedstawiciele Komisji Zagadnień Prawnych i Praw Człowieka Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy z wizytą w Polsce

2014-12-04

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Wojciech Węgrzyn wziął udział w dniu dzisiejszym (4 grudnia2014 r.) w spotkaniu ze sprawozdawcą Komisji Zagadnień Prawnych i Praw Człowieka Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy Klaasem de Vriesem, który jest autorem raportu na temat implementacji orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka z Raport dotyczył także wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

W spotkaniu, które odbyło się w resorcie sprawiedliwości udział wzięli również: Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Włodarski oraz naczelnik Wydziału ds. Postępowań przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Departamencie Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka Urszula Szafrańska.

Podczas spotkania omawiane były zagadnienia związane z przewlekłością postępowań sądowych i tematyką dotyczącą zapobiegania nadmiernemu stosowaniu tymczasowego aresztowania.

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

lista aktualności archiwalnych