Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Aktualności

Resocjalizacja przez zabawę – BEZPIECZNA JAZDA bez trzymanki

2013-07-04
Stoisko Profilaktyczne Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Warszawie - Falenicy
W dniu 16.06.2013 r. na Warszawskiej Pradze w Parku Praskim zorganizowano nietypowy piknik „BEZPIECZNA JAZDA bez trzymanki”. Organizatorem Imprezy była Fundacja po DRUGIE i jej Przyjaciele. Biorąca udział w Pikniku młodzież przygotowała specjalny program opisujący, co może spotkać złego ich rówieśników podczas wakacji,
z którym można było zapoznać się na stoiskach profilaktycznych. Natomiast o trudnych sytuacjach wychowawczych była możliwość porozmawiania ze specjalistami udzielalającymi  również porad.
 
W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 wychowanków Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Zakładów Poprawczych z całej Polski.  Uczestnikom zaproponowano pokaz sprzętu policyjnego, a ponad to takie atrakcje jak: joga na trawie, nauka zumby, zajęcia rękodzielnicze, zabawy sportowe, football amerykański, loterie fantowe, konkursy z nagrodami i in.
 
Była to bardzo ciekawa inicjatywa, która ma być rozwijana w kolejnych latach. Warszawiacy mogli zobaczyć i przekonać się, że warto wspierać młodzież z placówek resocjalizacyjnych.
 

Więcej na: http://www.podrugie.pl/3302/bezpieczna-jazda-bez-trzymanki/

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Piotr Potrebka | Edytor: Piotr Potrebka
Data dodania: 04.07.2013 16:38 | Data ostatniej modyfikacji: 04.07.2013 16:38