Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Aktualności

„Świadomi Wyboru” – finał przeglądu Małych Form Filmowych

2014-02-12
Reprezentanci z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Mrozach odebrali wyróżnienie z rąk wicewojewody mazowieckiego, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz zastępcy Komendanta Stołecznego Policji.

W dniu 28 stycznia 2014 r. o godz. 13.00 w siedzibie Wojewody Mazowieckiego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom Przeglądu Małych Form Filmowych „Świadomi Wyboru”. Przegląd był zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji przy współpracy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie i przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowo - wychowawczych z terenu Warszawy i powiatów okołowarszawskich.

W Konkursie udział wzięły również wychowanki Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Mrozach, które najpierw w celach profilaktycznych przygotowały 3 spoty reklamowe w postaci filmów krótkometrażowych „Stop przemocy i uzależnieniom”, a następnie materiał filmowy, promujący zdrowy styl użycia oraz pozytywne formy spędzania czasu wolnego – wolnego od używek i agresywnych zachowań „Świadomi wyboru”.

Wielotygodniowy trud ich pracy został doceniony i nagodzony w postaci wyróżnienia, a materiał filmowy pt. „NIE - UZALEŻNIENIOM”, przygotowany przez wychowanki, zostanie wykorzystany w formie działalności edukacyjno – profilaktycznej i publicznie udostępniony we wszystkich formach eksploatacji audiowizualnej i pozaaudiowizualnej instytucjom szkolnym.

O szczegółach konkursu można dowiedzieć się na stronach:

Komendy Stołecznej Policji:
http://wprewencji.policja.waw.pl/portal/wp/85/45741/Final_Przegladu_Malych_Form_Filmowych_Swiadomi_Wyboruquot.html

Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie:
http://www.mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/inne-wiadomosci/14374,Swiadomi-Wyboru-final-przegladu-Malych-Form-Filmowych.html

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Iwona Różańska - Kozieł | Edytor: Rafał Matusiak
Data wytworzenia: 12.02.2014 | Data dodania: 12.02.2014 14:39 | Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2014 14:47