Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Zestawy pytań testowych

Zestaw pytań testowych z egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą z dnia 24 września 2011 r. wraz z wykazem prawidłowych odpowiedzi

2011-09-26

Minister Sprawiedliwości podaje do publicznej wiadomości testy wraz z wykazami prawidłowych odpowiedzi, w oparciu o które przeprowadzone zostały w dniu 24 września 2011 r. egzaminy wstępne na aplikacje adwokacką, radcowską i notarialną oraz egzamin konkursowy na aplikację komorniczą.

Zestaw pytań testowych na egzamin wstępny dla kandydatów na aplikantów adwokackich i radcowskich przygotował zespół powołany przez Ministra Sprawiedliwości w składzie:

Przedstawiciele Ministra Sprawiedliwości – sędziowie: Henryk Komisarski, Krzysztof Józefowicz, Jan Szachułowicz, Jolanta Grzegorczyk i Hanna Kamińska.
Przedstawiciele samorządu adwokackiego – adwokaci delegowani przez Naczelną Radę Adwokacką: Małgorzata Gruszecka i Janusz Steć.
Przedstawiciele samorządu radcowskiego – radcowie prawni delegowani przez Krajową Radę Radców Prawnych: Agnieszka Sawaszkiewicz-Żałobka i Magdalena Śniegula.


Zestaw pytań testowych na egzamin wstępny dla kandydatów na aplikację notarialną przygotował zespół powołany przez Ministra Sprawiedliwości w składzie:
Przedstawiciele Ministra Sprawiedliwości – sędziowie: Ryszard Pęk, Andrzej Daczyński i Wojciech Łukowski.
Przedstawiciele samorządu notarialnego – notariusze delegowani przez Krajową Radę Notarialną: Marek Kolasiński i Zbigniew Klejment.

Pytania na egzamin konkursowy na aplikację komorniczą przygotował zespół powołany przez Ministra Sprawiedliwości w składzie:

Przedstawiciele Ministra Sprawiedliwości – sędziowie: Sylwester Marciniak, Andrzej Adamczuk i Dariusz Iskra.
Przedstawiciele samorządu komorniczego – komornicy delegowani przez Krajową Radę Komorniczą: Rafał Łyszczek i Jan Zybura.

 

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Piotr Potrebka | Edytor: Rafał Matusiak
Data wytworzenia: 12.06.2015 | Data dodania: 26.09.2011 13:14 | Data ostatniej modyfikacji: 12.06.2015 11:42