Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Informacje

Rusza kolejna edycja Pracowni Liderów Prawa

2017-12-07
Rusza kolejna edycja Pracowni Liderów Prawa

Zapraszamy do udziału w nowej edycji prestiżowego programu edukacyjnego Pracownia Liderów Prawa, który prowadzony jest przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości pod patronatem Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

Pracownia Liderów Prawa to cykl seminariów, gdzie wybitni prawnicy, a także reprezentanci świata gospodarki i polityki, dzielą się wiedzą i doświadczeniem z młodymi Polakami. Program przeznaczony jest dla studentów (3-5 roku) i absolwentów prawa, a także innych kierunków studiów, jeśli kandydaci chcą rozwijać się w dziedzinach związanych z prawem. 

W ramach półrocznego cyklu, który rozpocznie się w lutym 2018 r., zorganizowanych zostanie siedem weekendowych zjazdów z zajęciami i warsztatami. Zwieńczeniem będzie Szkoła Letnia, a także Projekt Społeczny, polegający na przygotowaniu i realizacji działania na rzecz lokalnej społeczności i wybranej grupy osób potrzebujących wsparcia.

Udział w Pracowni Liderów Prawa jest nieodpłatny. Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestniczenia w programie. Najbardziej zaangażowane osoby dostaną także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Rekrutacja do programu potrwa do 4 stycznia 2018 roku. Wszelkie informacje oraz formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie internetowej www.liderzy.iws.org.pl.

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Ministerstwo Sprawiedliwości | Edytor: Rafał Matusiak
Data wytworzenia: 07.12.2017 | Data dodania: 07.12.2017 15:29 | Data ostatniej modyfikacji: 08.12.2017 10:58