Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Informacje

Ogólnopolska Konferencja „Interdyscyplinarnie przeciw przemocy”

2012-11-28
www.pokrzwydzeni.gov.pl.jpg

W ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, w dniach 26-27 listopada odbyła się coroczna, Ogólnopolska Konferencja „Interdyscyplinarnie przeciw przemocy”. Spotkanie zorganizowało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

 
W spotkaniu Ministerstwo Sprawiedliwości reprezentował Michał Lewoc - sędzia Koordynator zespołu ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, który wygłosił referat o roli i obowiązkach kuratora sądowego.
 
Podczas konferencji zostały przedstawione wyniki badań dotyczące działań zespołów interdyscyplinarnych oraz realizacji procedury Niebieskiej Karty. W konferencji wzięli również udział przedstawiciele Ministerstwa Pracy, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Policji, samorządów i organizacji pozarządowych zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.
 
Informacje na temat pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości www.pokrzywdzeni.gov.pl.
 
Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

 

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Rafał Matusiak | Edytor: Rafał Matusiak
Data dodania: 28.11.2012 13:42 | Data ostatniej modyfikacji: 30.11.2012 10:41