Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Informacje

Zaproszenie do uczestnictwa w międzynarodowej Konferencji „Mediacja misją dobrych usług”/ ”Mediation as a mission of good offices”

2016-09-19
Mediacja

Departament Strategii i Funduszy Europejskich Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie uprzejmie zapraszają do uczestnictwa w Konferencji „Mediacja misją dobrych usług”/ ”Mediation as a mission of good offices”, która odbędzie się w dniu 10 października 2016 roku (poniedziałek) w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa.

Ideą konferencji jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy przedstawicielami podmiotów kierujących sprawy do mediacji, mediatorami oraz członkami środowisk akademickich, a także osobami aktywnie działającymi na rzecz mediacji w Polsce i za granicą oraz wypracowanie optymalnych rozwiązań w kwestiach bieżących z zakresu mediacji.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowy program konferencji. Prosimy o bieżące śledzenie niniejszej strony, gdyż poszczególne punkty programu mogą ulec nieznacznym zmianom.

Zgłoszenia na Konferencję przyjmowane są za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego do 29 września br. (czwartek).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem, liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po wysłaniu formularza, każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma potwierdzenie drogą mailową.

Ze swojej strony Departament Strategii i Funduszy Europejskich służy pomocą i wsparciem oraz uprzejmie prosi o kierowanie wszelkich pytań na adres e-mail: Paulina.Sawa@ms.gov.pl

Program konferencji Program konferencji (liczba pobrań: 782)
O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Oklej Agata | Edytor: Milena Domachowska
Data wytworzenia: 19.09.2016 | Data dodania: 19.09.2016 14:59 | Data ostatniej modyfikacji: 26.09.2016 14:33