Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Informacje

Statuetka „Dar Serca” dla Ministra Sprawiedliwości

2017-02-20
Statuetka „Dar Serca” dla Ministra Sprawiedliwości

Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro został wyróżniony Statuetką „Dar Serca”. Nagrodę za „bezcenną, płynącą z głębi serca pomoc dla osób pokrzywdzonych”,   jednogłośnie przyznała Galicyjska Kapituła Stowarzyszenia Przeworsk – Powiat Bezpieczny.

Statuetka, którą wręczono w tym roku po raz pierwszy, ustanowiona została z okazji 10-lecia działalności Stowarzyszenia. Do uroczystości doszło dzisiaj (20 lutego) w Rzeszowie, podczas III Wojewódzkiej Konferencji inaugurującej Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Od 2015 roku w corocznych w konferencjach organizowanych przez Stowarzyszenie biorą udział parlamentarzyści, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, prezesi sądów i szefowie prokuratur, a także reprezentanci środowisk prawniczych i organizacji pomocowych z województwa podkarpackiego.

W imieniu Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro statuetkę „Dar Serca” odebrał Mikołaj Pawlak - Dyrektor Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich Ministerstwa Sprawiedliwości.

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Ministerstwo Sprawiedliwości | Edytor: Rafał Matusiak
Data wytworzenia: 20.02.2017 | Data dodania: 20.02.2017 14:42 | Data ostatniej modyfikacji: 20.02.2017 14:42