Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Informacje

Nowa edycja programu Pracownia Liderów Prawa

2017-07-04
Pracownia Liderów Prawa

Rusza rekrutacja do drugiej edycji prestiżowego projektu edukacyjnego pod patronatem Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

W związku z sukcesem pierwszej edycji Pracowni Liderów Prawa, Instytut Wymiaru Sprawiedliwości rozpoczyna rekrutację do kolejnej edycji projektu.

Kandydaci otrzymują szeroki wachlarz możliwości. Mogą starać się o udział nie tylko w Programie Głównym, będącym kontynuacją pierwszej edycji projektu, lecz również w Programie Student (dla studentów pierwszego i drugiego roku) oraz w Programie Praw Człowieka, przeprowadzanym z Departamentem Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka Ministerstwa Sprawiedliwości.

Zastosowany model nauczania zakłada nowoczesną formę kształcenia prawników. Przewiduje wiele zajęć teoretycznych, praktycznych i warsztatowych, podczas których liderzy życia publicznego, wolnych zawodów prawniczych, gospodarki i organizacji społecznych będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, wzmacniając ich kompetencje i przygotowując do współczesnych wyzwań.

Zajęcia w ramach Pracowni Liderów Prawa będą odbywały się w formie weekendowych zjazdów w ośrodkach szkoleniowych w Warszawie i okolicy. 

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się poprzez nabór wniosków. Aby wziąć udział w postępowaniu kwalifikacyjnym należy wejść na stronę https://liderzy.iws.org.pl/ i prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy. Przyjmowanie wniosków trwa do końca lipca.

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Ministerstwo Sprawiedliwości | Edytor: Rafał Matusiak
Data wytworzenia: 04.07.2017 | Data dodania: 04.07.2017 15:50 | Data ostatniej modyfikacji: 04.07.2017 15:50