Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017 (DOFE)

2017-04-14
DOFE_3.jpg

Zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 18-21 maja 2017 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

 
Dzień Otwarty w projektach nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może być to udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w  miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków  również przyciąga wielu uczestników.
 
Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.
 
Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu Ministerstwa Sprawiedliwości i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.
 
Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych, zgłoszenia przyjmowane będą jeszcze do 24 kwietnia 2017 r.  Regulamin wydarzenia znajdą Państwo pod linkiem https://dniotwarte.eu/o-akcji.  Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas.
O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Anna Molenda | Edytor: Anna Molenda
Data wytworzenia: 14.04.2017 | Data dodania: 14.04.2017 14:02 | Data ostatniej modyfikacji: 14.04.2017 14:30