Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Ogłoszenia

Ogłoszenie o publicznej prezentacji założeń projektu - Wdrożenie systemu elektronicznej rejestracji rozpraw sądowych (sprawy karne)

2016-03-04

W związku z planowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości przystąpieniem do konkursu na dofinansowanie projektów w ramach Działania 2.1 Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych - Program Operacyjny Polska Cyfrowa – będzie miała miejsce publiczna prezentacja założeń projektu „Wdrożenie systemu elektronicznej rejestracji rozpraw sądowych (sprawy karne)”, która odbędzie się 21 marca 2016 r. o godz. 12:00 w sali 329 budynku Ministerstwa Sprawiedliwości przy ul. Czerniakowskiej 100.

Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza do udziału w prezentacji wszystkich zainteresowanych tematyką e-usług w resorcie sprawiedliwości.  Osoby zainteresowane przybyciem na prezentację prosimy o przesyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 14 marca 2016 roku na adres: Magdalena.Przeslaw@ms.gov.pl, podając w treści swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mailowy do kontaktu wraz z danymi instytucji którą Państwo reprezentują (jeżeli dotyczy). Osoby zakwalifikowane na listę uczestników otrzymają potwierdzenie udziału. Udział w konferencji jest nieodpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Marlena Drygas, Marcin Szymański | Edytor: Rafał Matusiak
Data wytworzenia: 04.03.2016 | Data dodania: 04.03.2016 14:13 | Data ostatniej modyfikacji: 19.04.2016 10:34