Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Ogłoszenia

Rozstrzygnięcie konkursu na opracowanie „Analiza zakresu kognicji sądów powszechnych w ujęciu prawno- porównawczym”

2017-06-01

W związku z rozstrzygnięciem  Konkursu na opracowanie „Analiza zakresu kognicji sądów powszechnych w ujęciu prawno - porównawczym”odbywającym się na podstawie Zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 11 stycznia 2017 r. (Dziennik Urzędowy Ministra Sprawiedliwości, Warszawa, dnia 11 stycznia 2017 r., Poz. 4), nagrody otrzymują:

Nagroda I stopnia  - nie przyznano nagrody

- Nagroda II stopnia w postaci nagrody pieniężnej – Pani Marlena Dymek, która nadesłała pracę pod tytułem „Analiza kognicji sądów powszechnych w ujęciu prawno-porównawczym.”

- Nagroda III stopnia w postaci nagrody pieniężnej –  Pan Damian Brodacki, który nadesłał opracowania pod tytułem „Propozycje zmian zakresu kognicji sądów powszechnych w sprawach gospodarczych oraz w sprawach z zakresu postępowania spadkowego w oparciu o wybrane państwa europejskie”

Ponadto w oparciu o § 4 ust 2 Zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 11 stycznia 2017 r. w sprawie konkursu na opracowanie „Analiza zakresu kognicji sądów powszechnych w ujęciu prawno- porównawczym”, postanowiono, aby obu nagrodzonym osobom przyznać dodatkowe nagrody w postaci możliwości wzięcia udziału w projekcie badawczym realizowanym przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości. 

Uroczyste wręczenie nagród zaplanowano na 4 lipca 2017 r.

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Ministerstwo Sprawiedliwości | Edytor: Milena Domachowska
Data wytworzenia: 01.06.2017 | Data dodania: 01.06.2017 10:41 | Data ostatniej modyfikacji: 01.06.2017 10:41