Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

Ogłoszenia

Studia podyplomowe dla pracowników sądów i prokuratur

2017-06-24

Zapraszamy do udziału studiach podyplomowych dla pracowników sądów i prokuratur.  „Studia podyplomowe z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych, zintegrowane z wiedzą pozaprawną przydatną do rozstrzygania sporów dla kadr wymiaru sprawiedliwości” skierowane są do sędziów z wydziałów cywilnych i gospodarczych. Słuchacze będą mogli pogłębić wiedzę i podnieść kompetencje, między innymi z dziedziny ekonomii, rachunkowości, prawa podatkowego, rynku kapitałowego i szeroko pojętych pozaprawnych aspektów działalności gospodarczej. Udział w studiach jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego). Organizatorem studiów jest Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.

Studia będą trwać dwa semestry, w okresie październik 2017 r. – lipiec 2018 r. Zajęcia będą się odbywały w Poznaniu (1 grupa) oraz w Chorzowie (2 grupa). Będą realizowane w formie wykładów oraz warsztatów, w oparciu o program studiów skonsultowany z przedstawicielami sądów.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w studiach. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://efs.pl/oferta,studia_podyplomowe,165

Wzory dokumentów oraz informacja o etapach naboru dostępne są w zakładce REKRUTACJA. 

Rekrutacja prowadzona jest do 14.07.2017 r.

O dokumencie
Ministerstwo Sprawiedliwości | Wprowadzenie: Osmańska Monika | Edytor: Rafał Matusiak
Data wytworzenia: 24.06.2017 | Data dodania: 24.06.2017 12:56 | Data ostatniej modyfikacji: 03.07.2017 16:10